Циклові комісії

Методичне об'єднання кураторів груп та вихователів гуртожитків

  • 1. Бондаренко С.В. – голова методоб’єднання
  • 2. Авраменко Є.В.
  • 3. Антонов С.І.
  • 4. Антонова Є.С.
  • 5. Бірюк В.А.
  • 6. Бірюк О.А.
  • 7. Бірюк О.М.
  • 8. Володько Л.А.
  • 9. Гапич О.М.
  • 10. Голайбо С.В.
  • 11. Гололобов М.В.
  • 12. Гололобов В.І.
  • 13. Гончарова Н.М.
  • 14. Гончарова Н.І.
  • 15. Горох С.О.
  • 16. Горох Т.М.
  • 17. Горшкова Н.М.
  • 18. Дещенко О.О.
  • 19. Дуленко Н.І.
  • 20. Зайнуліна С.М.
  • 21. Кельбас Я.В.
  • 22. Кліндух І.В.
  • 23. Колесник С.А.
  • 24. Коренівська Л.В.
  • 25. Кошель І.М.
  • 26. Кубан О.І.
  • 27. Куліш А.П.
  • 28. Лук’яненко Ф.М.
  • 29. Лук’яненко Т.С.
  • 30. Матвієнко І.В.
  • 31. Мелута Г.В.
  • 32. Москаленко Н.А.
  • 33. Нижник М.В.
  • 34. Овсянко Д.О.
  • 35. Петрушов С.С.
  • 36. Рябцева Г.В.
  • 37. Сашньов В.А.
  • 38. Сашньов С.В.
  • 39. Середа В.О.
  • 40. Середа Д.О.
  • 41. Середа Н.А.
  • 42. Степченко І.Ф.
  • 43. Сухойваненко Ю.М.
  • 44. Ткачов О.О.
  • 45. Чередниченко П.Е.
  • 46. Шаман А.В.
  • 47. Шумара О.О.
  • 48. Кисіль А.В.
  • 49. Руденко С.О.

Циклова комісія гуманітарних дисциплін

  • 1. Михайлюкова Т.М. – голова комісії
  • 2. Буркало О.О.
  • 3. Вілкова О.Г.
  • 4. Гончарова Н.І.
  • 5. Горох Т.М.
  • 6. Зайнуліна С.М.
  • 7. Куліш А.П.
  • 8. Мелута Г.В.
  • 9. Негреба І.В.
  • 10. Носатенко О.І.
  • 11. Рябцева Г.В.
  • 12. Сивоконь Н.М.
  • 13. Хлонь І.В.
  • 14. Шумара О.О.

Циклова комісія суспільних дисциплін

  • 1. Антонов С.І. – голова комісії
  • 2. Антонова Є.С.
  • 3. Гладушка О.Ф.
  • 4. Ковальов Ю.В.
  • 5. Мандрик О.П.
  • 6. Марченко І.В.
  • 7. Назаренко С.П.
  • 8. Самофалова С.Г.

Циклова комісія фізичного виховання і ЗВ

  • 1. Гололобов В.І.– голова комісії
  • 2. Гололобов М.В.
  • 3. Загарюй В.М.
  • 4. Кельбас Я.В.
  • 5. Поцелуєв І.І.
  • 6. Середа В.О.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

  • 1. Володько Л.А. – голова комісії
  • 2. Богданович М.В.
  • 3. Бондаренко С.В.
  • 4. Голайбо С.В.
  • 5. Гришакова А.О.
  • 6. Лазарєва Т.А.
  • 7. Кошель І.М.
  • 8. Кубан О.І.
  • 9. Матвієнко І.В.
  • 10. Москаленко Н.А.
  • 11. Середа Н.А.

Циклова комісія комп’ютерних дисциплін та інженерної графіки

  • 1. Колесник С.А. – голова комісії
  • 2. Бабич Ю.В.
  • 3. Бірюк О.М.
  • 4. Горшкова Н.М.
  • 5. Дуленко Н.І.
  • 6. Колесник В.В.
  • 7. Лазоренко П.І.

Циклова комісія будівельних дисциплін

  • 1. Овсянко Д.О. – голова комісії
  • 2. Бірюк В.А.
  • 3. Благодаренко В.М.
  • 4. Васіна С.Г.
  • 5. Демченко О.М.
  • 6. Кліндух М.М.
  • 7. Крачок Ю.О.
  • 8. Нижник М.В.
  • 9. Петрушов С.С.
  • 10. Поцелуєва А.А.
  • 11. Приходько О.В.
  • 12. Степченко І.Ф.
  • 13. Хлонь В.Г.

Циклова комісія викладачів економіки, менеджменту та інформаційних технологій

  • 1. Коренівська Л.В. – голова комісії
  • 2. Андрійченко Н.Г.
  • 3. Горох Н.В.
  • 4. Дзекелева О.А.
  • 5. Журба С.О.
  • 6. Кліндух І.В.
  • 7. Литвиненко А.В.
  • 8. Лук’яненко Т.С.
  • 9. Нестеренко В.В.
  • 10. Овсянко А.М.
  • 11. Середа І.А.
  • 12. Сліпушко О.О.
  • 13. Суровицький М.М.
  • 14. Сухойваненко Ю.М.
  • 15. Ушачова О.Д.

Циклова комісія агроінженерних дисциплін

  • 1. Дещенко О.О. – голова комісії
  • 2. Авраменко Є.В.
  • 3. Андрієнко В.Г.
  • 4. Базурін О.П.
  • 5. Бірюк О.А.
  • 6. Божок В.М.
  • 7. Гапич О.М.
  • 8. Геращенко В.Д.
  • 9. Горох С.О.
  • 10. Логінов А.М.
  • 11. Макаєв В.І.
  • 12. Рева С.В.
  • 13. Сашньов В.А.
  • 14. Сашньов С.В.
  • 15. Чалий В.І.

Циклова комісія електротехнічних дисциплін

  • 1. Маслов В.О. – голова комісії
  • 2. Артемова О.Є.
  • 3. Гузенко М.Г.
  • 4. Єрмоленко В.П.
  • 5. Лисенко М.І.
  • 6. Лук’яненко Ф.М.
  • 7. Середа Д.О.
  • 8. Таранішин В.Г.
  • 9. Ткачов О.О.
  • 10. Хандуріна В.В.
  • 11. Чередниченко П.Е.
  • 12. Шаман А.В.

Методичне об'єднання майстрів виробничого навчання

  • 1. Кордюков Д.В. – голова методоб’єднання
  • 2. Володько А.Г.
  • 3. Гавриченко М.Б.
  • 4. Дадаков М.О.
  • 5. Демченко Ю.О.
  • 6. Золотарьов Б.В.
  • 7. Ковшуля Є.Л.
  • 8. Куртов В.М.
  • 9. Краснобай С.М.
  • 10. Лютий В.І.
  • 11. Золотарьов Б.В.
  • 12. Тицин В.П.
  • 13. Риль М.П.
  • 14. Рудь В.М.
  • 15. Ковальов Д.Д.
  • 16. Ткачов О.Ю.
  • 17. Шумара І.І.