Підготовче відділення
Роз’яснити. Підготувати. Допомогти

У житті кожної молодої людини настає момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Звичайно – це дуже відповідальний крок, до якого необхідно ставитися зважено та обдумано.

Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака Сумського національного аграрного університету пропонує випускникам шкіл неабиякий спектр спеціальностей та напрямів підготовки: 8 спеціальностей за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та 3 спеціальності освітнього ступеня «бакалавр». Випускнику, який тільки-но закінчив школу, дуже важко зорієнтуватися у виборі свого майбутнього та розібратися, що означає та чи інша професія, ким після закінчення ВНЗ він зможе працювати, як правильно підготуватися до вступу, які предмети ЗНО потрібно здавати при вступі на ту чи іншу спеціальність тощо. Саме з метою допомоги абітурієнтам в інституті функціонує підготовче відділення, яке працює за наступними напрямками:

- проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл, ПТУ, ліцеїв і коледжів;

- організація та проведення Днів відкритих дверей, розважальних і навчально-виховних заходів для випускників шкіл з метою ознайомлення з матеріально-технічною базою інституту, адаптації до навчання у ВНЗ;

- надання консультаційних послуг;

- розробка та розповсюдження серед випускників шкіл, ліцеїв і ПТУ роздаткових профорієнтаційних матеріалів;

- загальне керівництво профорієнтаційною роботою, яку проводить педагогічний колектив інституту;

- організація роботи підготовчих курсів;

- організація роботи відбіркової комісії.


Одним з вагомих факторів допомоги при вступі до інституту є підготовчі курси, які успішно функціонують вже більше десяти років. Щороку бажаючих відвідувати підготовчі курси стає все більше. Адже це неабиякий шанс підготуватися до вступних випробувань та ЗНО, ближче познайомитися з матеріально-технічною базою інституту, адаптуватися до навчання у вищому навчальному закладі й отримати додаткові бали при вступі.


Якщо Ви вже визначилися, що збираєтеся вступати саме до нас, – заповніть «Анкету абітурієнта» і отримайте змогу ближче познайомитися з інститутом та отримати телефонну консультацію на всі запитання від консультантів підготовчого відділення.

Із запитаннями та пропозиціями Ви також можете звернутися за нашими контактами:

E-mail: pk_gatisnau@ukr.net

Тел.: (05444) 3-32-71;